Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric Xiang

Telefon numarası : +86-18658318635

Naber : +13968584834

Free call
Share Group Limited

Filtrasyon, Ayırma, Eleme ve Baskı Ürünleri

 • Share Group Limited
 • Share Group Limited
 • Share Group Limited
 • Share Group Limited
 • Share Group Limited
 • Share Group Limited
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Şirket ticaret
Markalar: No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 1 million-2million Yıl kurulan: 1983
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Giriş:

PAYLAŞ GRUBU SINIRLI (bundan böyle kısa PAYLAŞ) is an enterprise set up in 1983, producing and supplying filter fabrics back then. ) o zamanlar filtre kumaşları üreten ve tedarik eden 1983 yılında kurulmuş bir kuruluştur. After more than 30 years of fast development, SHARE has successfully developed and evolved into a big group company owning three production units, producing 30 yılı aşkın hızlı gelişimden sonra, SHARE başarıyla geliştirdi ve üç üretim birimine sahip büyük bir grup şirket haline geldi. Filtre Kıyafetleri, Baskı Mesh ve Plastik Filtre Parçaları Bununla birlikte, Satış, Hizmet Sonrası ve Muhasebe ayrı ayrı korunur ve işletilir PAYLAŞ.

PAYLAŞ neler sunar:

 • Endüstriyel Filtre Kumaşları: Polyester Filtre Bezi, Poliamid Filtre Bezi, Polipropilen Filtre Bezi, Airslide Kumaşlar, Polyester Filtre Mesh, Polipropilen Filtre Mesh, Naylon Filtre Mesh, Paslanmaz Çelik Filtre Mesh, Toz Toplama ve Sıvı Filtrasyon Keçeleri ve çeşitli Standart ve Özelleştirilmiş Sıvı Filtre Torbaları, Toz Filtre Mesh, Filtre Bezi ve Filtre Keçelerinden Toplayıcı Filtre Torbaları.
 • İpek Baskı Mesh: Mono-filament Polyester Baskı Mesh, Multifilament Polyester Baskı Mesh, Naylon Baskı Mesh, Paslanmaz Çelik Baskı Mesh
 • Kalıplı Filtreler: Uç / Üst Kalıp Plastik Filtreler, Kauçuk Kalıp Filtreler

polyester printing mesh

SHARE ürünlerinin uygulandığı yerler:

 • Endüstriyel Filtrasyon: Otomotiv, Kimyasal İşleme, Kızartma Yağı / Gıda İşleme, Etanol, Madencilik İşletmesi, Belediye Su İşleri, Petrol ve Gaz, Enerji Santralleri, Selüloz ve Kağıt Fabrikaları, Araç Yıkama Sistemleri.
 • İpek baskı: Elektronik (Baskılı Devreler, Membran Anahtarları ve Kadranları, Dokunmatik Ekran ve Ekranlar), Cam, Grafik, Plastik ve Ambalaj, Tekstil, Seramik ve Fayans Sanayi, Güneş.

Çin Share Group Limited şirket Profili 1

PAYLAŞMA ile nasıl iletişim kurulur:

 1. Telefonla: +86 (Ülke Kodu) -576-8950 8685
 2. Faks ile: +86 (Ülke Kodu) -576-8543 2410
 3. Eposta ile: sales@sharefilters.com veya eric@sharefilters.com
 4. Online Talep Göndererek: Talep Gönder
 5. Anlık İleti ile (En hızlı ve en uygun araç):
  Skype: sharefilters
 6. Basit İletişim Formu ile: Genel sorularınızı veya sorularınızı sol kenar çubuğundan iletişim formunu göndererek göndermeniz, mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Müşteri Hizmetleri:

PAYLAŞ always believes that selling products is not the end of the sales process, successful sales includes smooth pre-sale communication, supply of quality products and excellent after-sales customer service; her zaman ürün satışının satış sürecinin sonu olmadığına inanır, başarılı satışlar pürüzsüz satış öncesi iletişim, kaliteli ürün temini ve mükemmel satış sonrası müşteri hizmetleri içerir; By adhering to the corporate pholosophy " Kurumsal felsefeye bağlı kalarak " Kalite, kurumun etkenidir, Müşteri Memnuniyeti kandır "; PAYLAŞ ile çalışarak, rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünlerden daha fazlasını alacaksınız, en iyi müşteri hizmetini alacaksınız.

Herhangi bir müşteri hizmetine ihtiyacınız varsa, lütfen iletişime geçin PAYLAŞ yukarıda listelenen herhangi bir şekilde veya sadece bize yazın: service@sharefilters.com

Geçmiş

1983 yılında kurulan PAYLAŞ, çok basit bir poliamid ağ örgüsü örmek için iki eski tezgâhı olan küçük bir ibadethaneden başladı; 30 yıldan fazla 'hızlı gelişme sonra, PAYLAŞ birçok farklı dokuma teknolojileri, filtre teknoloji tanıttı. filtreleme ve baskı için gelişmiş altyapı ve küçük bir değirmenden kapsamlı bir fabrika dokuma örgüleri, örgü parçaları imal etmek ve toz toplama, sıvı filtrasyon, eleme ve serigraf baskı için plastik filtreler enjekte etmek.

Hizmet

Çin Share Group Limited şirket Profili 0    Çin Share Group Limited şirket Profili 1

Çin Share Group Limited şirket Profili 2    Çin Share Group Limited şirket Profili 3

We are a professional manufacturer and distributor of various kinds of filter material and fabricated filter parts, molded plastic filters for liquid filtration, separation, sifting and printing; Biz profesyonel bir üretici ve filtre malzemesi ve fabrikasyon filtre parçaları, sıvı filtrasyon, ayırma, eleme ve baskı için kalıplanmış plastik filtreler çeşitli distribütörü; Our sales team has more than 10 years of experience in serving clients with their needs for printing and filtration. Satış ekibimiz, baskı ve filtreleme ihtiyaçlarını karşılamak için 10 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Ekibimiz

PAYLAŞ birlikte çalışan ve aynı amaç için çalışkan bir grup deneyimli ve özverili çalışan sahip olduğu kanıtlanmıştır --- müşterilerimize en iyi ürünleri ile hizmet; Teknik personelimiz 1990'lı yıllara kadar üretim geçmişine sahiptir ve genç ve hevesli satış ekibi satış pazarlarımız için zemin hazırlamaktadır ve bu arada mal ön sipariş hizmeti ve servis sonrası hizmet vermektedir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@sharefilters.com
+13968584834
18658318635
sharefilter