Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric Xiang

Telefon numarası : +86-18658318635

Naber : +8613968584834

Free call

Otomotivde Yağ Filtreleri ve Yakıt Filtreleri

June 1, 2023

 

Yağ filtresisorumluluğundamotor yağına bulaşan kirleticileri filtrelemek için.Bu kirleticilerin filtrelenmesi, motor parçalarının aşınma olasılığını en aza indirir.

 

Yakıt filtresinin görevi, yakıttaki yabancı maddeleri uzaklaştırmaktır.Toz, boya, pas ve su parçacıkları yakıta karışan birkaç tipik kirleticidir.Bu kirlilikler motor sistemine girerlerse motoru bloke edebilir ve yıpratabilirler.

 

 

Ürünler Yağ filtresi Yakıt filtresi
Konum Yağ filtreleri motorun yanında bulunur Yakıt filtreleri, yakıt sistemi hatlarında, yakıt deposunda ve motorda bulunur.
Filtrelenen Sıvının Cinsi Yağ filtresi, motor yağındaki kirleticileri giderir Yakıt filtresi, yakıttaki kirleticileri giderir
Boyut Yağ filtreleri, türü ne olursa olsun aynı boyutta yapılır. Yakıt filtrelerinin boyutu, yakıt sisteminde bulundukları yere göre değişir.
Tasarım Yağ filtresi, yağa batırılmış köpüğü tutan metal bir kutu ve ham yağı kutu bölmesine pompalayan bir jet plakasıdır.Yağ filtresini yapmak için çelik veya bir alüminyum alaşımı kullanılır. Muhafaza ve filtre elemanı, yakıt filtresinin iki ana bileşenidir.Konut oluşturmak için karbon veya plastik kompozitler kullanılır
İşlev Kir, kum, metal talaşı ve kirleticiler gibi küçük parçacıklar bir yağ filtresi tarafından yakalanır ve giderilir Motor performansını düşüren karbon molekülleri gibi büyük parçacıklar bir yakıt filtresi tarafından giderilir.

hakkında en son şirket haberleri Otomotivde Yağ Filtreleri ve Yakıt Filtreleri  0

 

Hisse Grubu, bir Çin üretimi nakliye aracıdıryüksek kalitesorunsuz, uzun ömürlü performans sağlayan özel yapım otomotiv örgü filtre değişimi.Sunabileceğimiz ürünler arasında ABS ESP Fren Filtreleri, Gaz Kapağı Havalandırma Filtreleri, Rezervuar Filtreleri, Enjektör filtreleri, Yağ şanzıman filtreleri, SCR Üre Sistemleri filtreleri, Solenoid valf filtreleri, Direksiyon filtresi ve çok daha fazlası bulunmaktadır.Şirket, tüm ürünlerini en sağlam malzemeler ve yenilikçi teknolojiler kullanarak, eğrinin önünde kalabilmek ve toplam müşteri memnuniyeti sağlamak için üretmektedir.

 

Daha fazla ürün için ürün sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:https://www.polyesterfiltermesh.com/products.html

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@sharefilters.com
+8613968584834
18658318635
sharefilter
+86-18658318635