Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric Xiang

Telefon numarası : +86-18658318635

Naber : +8613968584834

Free call

Detay Bilgi

Vurgulamak:

Akvaryum Sıvı Filtre Torbaları

,

PE İğne Keçe Filtre Torbası

,

İğne Keçe Sıvı Filtre Torbaları

Ürün Açıklaması

Giriiş:
PAYLAŞMAKpiyasadaki filtre yuvalarının çoğu için sıvı filtrasyonu için eksiksiz bir standart filtre torbası ve standart olmayan filtre torbası yelpazesi tedarik edebilmektedir ve SHARE ayrıca filtre torbalarını müşterilerin gereksinimlerine göre özelleştirebilmektedir.

Malzeme seçimi:
Keçe Torbalar (iğne ile delinmiş filtre keçesi)– Filtrasyon Keçesi (veya iğneyle delinmiş filtre keçesi), derinlemesine filtreleme özelliklerine ve yüksek katı yükleme kapasitesine sahip, düşük maliyetli tek kullanımlık bir ortamdır.Keçe Filtre Torbaları polyester, polipropilen, naylon, Nomex ve Teflon olarak mevcuttur.Filtrasyon Keçeleri, filtre yüzeyinden elyaf göçünü en aza indirmek için sırlı veya yanmış bir dış kaplama ile mevcuttur.

Keçe torbalar, 1um ila 300um arasındaki mikron derecelerinde mevcuttur.

Monofilament Filtre Örgü TorbalarıMonofilament Meshtutarlı açıklık/gözenek boyutları sağlamak için hassas dokumaya sahip son derece güçlü bir malzemedir.Birçok uygulamada tekrar kullanılabilir.Naylon en yaygın kullanılan malzemedir.Monofilament File Torbalar, 8 ila 1500 mikron arasındaki mikron derecelerinde mevcuttur.

Çok Filamentli Filtre Örgü TorbalarıÇok Filamentli Örgüdüşük maliyetli, tek kullanımlık bir filtre ortamıdır.Çok filamentli ağ, polyester ve naylon olarak mevcuttur.Multi-filament File Torbalar, 75 ila 1500 mikron arasındaki mikron derecelerinde mevcuttur.

Çanta Tasarımı:
Üst Sızdırmazlık--- Standart poşetler bir dizi sızdırmazlık seçeneğiyle mevcuttur: A Ring Top (Galvanizli çelik, paslanmaz çelik), Plastik Flanş (Yaka) Kalıplanmış kulplu Üst, Büzme ipi veya "bağlı" Üst.Halka Torbalar, filtre torbalarının çıkarılmasını kolaylaştırmak için dikilmiş isteğe bağlı kulplara veya çekme kulaklarına sahip olabilir.Hem Halka hem de Flanşlı Üst Torbalar, çok çeşitli filtre torbası yuvalarına uygundur.

Sızdırmazlık Stili--- Kaynaklı veya Dikilmiş

Bağlamalı ve Boş Üst Torbalar, filtreleme sisteminde filtre yuvaları olmadan kullanılır ve çok çeşitli şekil ve boyutlarda mevcuttur.

Akvaryum Yağı Su Sıvı Filtre Torbaları Çorap Muhafazası PP / PE İğne Keçe Filtre Torbası 0Akvaryum Yağı Su Sıvı Filtre Torbaları Çorap Muhafazası PP / PE İğne Keçe Filtre Torbası 1Akvaryum Yağı Su Sıvı Filtre Torbaları Çorap Muhafazası PP / PE İğne Keçe Filtre Torbası 2Akvaryum Yağı Su Sıvı Filtre Torbaları Çorap Muhafazası PP / PE İğne Keçe Filtre Torbası 3Akvaryum Yağı Su Sıvı Filtre Torbaları Çorap Muhafazası PP / PE İğne Keçe Filtre Torbası 4

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

laurahu@sharefilters.com
+8613968584834
18658318635
sharefilter
+86-18658318635